Contact

VGC-jeugddienst
Algemene directie Cultuur, Jeugd en Sport
Emile Jacqmainlaan 135
1000 Brussel

02 563 05 79
jeugddienst@vgc.be

Volg ons op Facebook | Instagram

Medewerkers VGC-jeugddienst

De VGC-jeugddienst is dagelijks geopend tijdens de kantooruren:
van maandag tot donderdag: van 8 tot 17 uur
op vrijdag: van 8 tot 16 uur

Heb je een specifieke vraag? Of wil je graag iets meedelen? Contacteer ons of stel je vraag via het formulier:

Lees hier de privacyverklaring.

VGC-jeugddienst

Neal Raes

Neal Raes

Coördinator Jeugddienst
neal.raes@vgc.be
0495 48 93 00
Foued Boughmari

Foued Boughmari

Logistieke en administratieve ondersteuning
foued.boughmari@vgc.be
02 563 05 18
Sandrine Cornette

Sandrine Cornette

Kind- & jeugdvriendelijkheid
sandrine.cornette@vgc.be
02 563 04 32
Annelies Depetter

Annelies Depetter

Administratieve ondersteuning en financiën
annelies.depetter@vgc.be
02 563 05 48
Marieke De Pelsmaeker

Marieke De Pelsmaeker

Projectcoördinator Divers stedelijk engagement
marieke.depelsmaeker@vgc.be
0490 47 85 54
Gülay Erdogan

Gülay Erdogan

Administratieve ondersteuning
gulay.erdogan@vgc.be
02 563 05 17
Meray Kocak

Meray Kocak

Administratieve ondersteuning
meray.kocak@vgc.be
0492 23 15 90
Astrid Galle

Astrid Galle

Participatie (jeugdraad)
astrid.galle@vgc.be
0490 52 24 81
Tom Leyder

Tom Leyder

Infrastructuur
tom.leyder@vgc.be
0479 78 73 90
Liesbet Meyns

Liesbet Meyns

Vrijetijdsbeleid kinderen en jongeren & regionale partners
liesbet.meyns@vgc.be
02 563 05 30
Joachim Vandenberk

Joachim Vandenberk

Administratief ondersteuner / dossierbehandelaar subsidies
joachim.vandenberk@vgc.be
0490 47 65 64
Nils Wilgos
Nils Wilgos

Nils Wilgos

À Fonds en projectsubsidies
nils.wilgos@vgc.be
0490 47 76 08
Kristel Ysebaert

Kristel Ysebaert

Communicatie en evenementen
kristel.ysebaert@vgc.be
0490 52 35 67

Jeugdcentrum Aximax

Bieke Clarysse

Bieke Clarysse

Verantwoordelijke jeugdcentrum
bieke.clarysse@vgc.be
02 280 45 56
Foued Boughmari

Foued Boughmari

Logistieke en administratieve ondersteuning
foued.boughmari@vgc.be
02 280 45 56
Manon Defoer

Manon Defoer

Projectmedewerker buurtwerking, events en communicatie
manon.defoer@vgc.be
0490 14 06 09
Lise Gieraerts

Lise Gieraerts

Projectmedewerker programmatie en communicatie
lise.gieraerts@vgc.be
0477 43 31 50
Gaëlle Jespers

Gaëlle Jespers

Administratieve ondersteuning, onthaal & zaalverhuur
gaelle.jespers@vgc.be
02 280 45 56